GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 14598111
nr 1459 8111
Skål
+ fat, grönt glas. Längd: 17-27cm
Kondition: Nagg och skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:16:47
1/4 08:27:36